Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

10 października MBA Day w Opolu

Informacja
05.10.2018

Chcesz dowiedzieć się więcej o studiach MBA? Weź udział w MBA Day i organizowanych w jego ramach w opolskiej WSB zajęciach otwartych 10 października o godz. 16.45. Warsztat „Lider - strateg – negocjator” poprowadzi dr Krzysztof Koj.

Zajęcia zaplanowane na 10 października odbędą się w Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu przy ul. Augustyna Kośnego 72 (sala 505). Aby wziąć w nich udział wystarczy wypełnić formularz na www.studiamba.wsb.pl/zapraszamy-na-zajecia-otwarte-10-pazdziernika lub skontaktować się z Biurem Programu MBA: mba.opole@wsb.wroclaw.pl, tel. 77 401 94 13.

Studia Master of Business Administration pozwalają słuchaczom wzmacniać kompetencje w obszarze podejmowania decyzji i działań w biznesie, uczą strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem, a także wskazują niestandardowe sposoby rozwiązywania problemów, z którymi stykają się menedżerowie.

Od 2017 roku takie studia prowadzi również Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu. Program studiów powstał we współpracy z Franklin University, uczelnią ze Stanów Zjednoczonych. Już w trakcie pierwszego modułu – z zakresu komunikacji – słuchacze poznają swój model osobowości persolog®, który pomaga wyznaczyć dalszy kierunek rozwoju.

Kolejne moduły aktualizują wiedzę i rozwijają umiejętności z różnych dziedzin biznesu niezbędne skutecznemu przywódcy. Poprzez rywalizację, burze mózgów, dyskusje i projekty słuchacze zaczynają tworzyć zespół ludzi, którzy przez kolejne dwa lata będą spotykać się ze sobą, współpracować, wymieniać doświadczeniami i pomysłami.

WSB stawia na wykładowców praktyków, dlatego kadrę dydaktyczną programu MBA tworzą eksperci aktywnie działający w biznesie: członkowie rad nadzorczych, prezesi i dyrektorzy firm, trenerzy i doradcy. W trakcie zajęć uczestnicy zdobywają podstawę do rozwoju takich przydatnych umiejętności menedżerskich, jak m. in.: efektywne kierowanie zespołem, formułowanie marketingowych i handlowych strategii rozwojowych, diagnozowanie konfliktów czy zarządzanie projektami. Program MBA WSB w Opolu wyzwala potencjał słuchaczy, pomaga wyrobić w sobie cechy lidera. Uczy przy tym elastyczności w rozwiązywaniu problemów zarządczych.

Więcej szczegółów na temat studiów można znaleźć na www.studiamba.wsb.pl.

 

Informacja przygotowana na podstawie materiałów Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu.