Przejdź do sekcji:

GIEŁDA KOOPERACYJNA

To zakładka dla Państwa - przedsiębiorców. Będziemy w niej publikować Państwa "ogłoszenia drobne" o tym, że poszukujecie kooperanta, partnera, jakiegoś konkretnego towaru czy usługi. Albo oferujecie coś, co sami macie w ofercie. Będziemy też Państwu przekazywać tu informacje o możliwościach współpracy międzynarodowej, np. z przedsiębiorstwami z Czech, Niemiec czy innych krajów. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! Swoje ogłoszenia przesyłajcie Państwo na e-mail: gielda@ocrg.opolskie.pl. Prosimy, by każda Państwa informacja przesłana na powyższy e-mail zawierała odpowiedzi na następujące pytania: - kto oferuje (nazwa firmy, lokalizacja firmy)? - co oferuje (krótki, 2-3 zdaniowy opis produktu lub usługi? ewentualnie kogo lub czego poszukuje? (krótki opis) - dane kontaktowe ZAPRASZAMY!!!

SANCLEAN - oferta dezynfekcji obiektów

SANCLEAN to firma wyspecjalizowana w profesjonalnej dezynfekcji obiektów i pomieszczeń przy użyciu metody zamgławiania. Świadczymy kompleksowe usługi usuwania zagrożeń mikrobiologicznych i ognisk epidemiologicznych (w tym Koronwawirus SARS-Cov-2).

Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Eksport żywności do Chorwacji

Zainteresowanych eksportem żywności do Chorwacji zapraszamy do kontaktu z Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera działający w OCRG. Najwięksi dystrybutorzy FMCG w Chorwacji są zainteresowani nawiązaniem współpracy i importu artykułów spożywczych z Polski. Firmy zainteresowane eksportem na rynek chorwacki prosimy o informację i kontakt na adres ekport@ocrg.opolskie.pl .

Projekty stron i sklepów internetowych

Projekty strony WWW i sklepów internetowych firm oraz instytucji w woj. opolskiego – również wg. kryteriów dostępności cyfrowej WCAG 2.0. Gotowe strony internetowe pozycjonowane w wynikach wyszukiwania Google.
Webprofi.pl - tworzenie stron internetowych.
ul. Budowlanych 52, Opole
46-022 Zawada
https://www.webprofi.pl/
Tel. 609 018 315

Współpraca z firmami z Niemiec

Firmy z województwa opolskiego zainteresowane współpracą z niemieckimi partnerami handlowymi lub inwestorami mogą nieodpłatnie skorzystać z pomocy Biura Województwa Opolskiego w Niemczech w nawiązaniu wstępnego kontaktu. W tym celu należy zarejestrować się w bazie danych naszego opolskiego biura w Moguncji. Zgłoszenie do giełdy kooperacyjnej i pośrednictwo jest bezpłatne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami na stronie:  https://pl.opolskie.de/zglos-oferte/ 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.