Przejdź do sekcji:

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

4

W Sali Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego odbyło się kolejne spotkanie ze studentami opolskich uczelni, w ramach którego możliwe było przekazanie praktycznej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, o zdobycie którego trudno w sali wykładowej. 

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

To już trzecie z serii spotkań, w ramach których studenci mają okazję zapoznać się z praktycznymi wskazówkami i przykładami z zakresu współpracy z przedsiębiorcami i inwestorami zagranicznymi. Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki przez 15 lat swojej działalności uczestniczyło i było odpowiedzialne za wiele tego typu procesów, a jako instytucja otoczenia biznesu, posiada szereg znakomitych fachowców, którzy zgodzili podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi adeptami pokrewnych zawodów. 

Pierwsze spotkanie w ramach którego zastępca dyrektora OCRG Michał Wojczyszyn oraz z-ca kierownika Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera OCRG, Piotr Regeńczuk, dzielili się swoją wiedza i doświadczeniem ze studentami Politechniki Opolskiej odbyło się w siedzibie OCRG pod koniec listopada. Dwa tygodnie póżniej gościliśmy w Auli Głównej Uniwersytetu Opolskiego, gdzie  tematem wiodącym spotkania było budowanie relacji z partnerami biznesowymi oraz praktyczne kwestie związane z pozyskiwaniem inwestorów. 

W związku z dużym zainteresowaniem  wyszliśmy naprzeciw prośbom i dzisiejsze spotkanie odbyło się  w Sali Orła Białego  Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, w którym udział wzięły dwie grupy studentów: z Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolska oraz Wydziału Ekonomicznego Uniwersytet Opolski.  

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.