Przejdź do sekcji:

Ambasada Kobiet Biznesu pierwszy raz na Opolszczyźnie

akad4

Właścicielki firm z województwa opolskiego spotkały się na warsztatach poświęconych stylom zarządzania. Konferencja, której kolejne edycje przed nami, skierowana jest do kobiet związanych z biznesem, chcących rozwijać siebie, swoje kompetencje i prowadzone firmy.

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

Liczne przybycie przedstawicielek opolskiego biznesu pokazuje, że kobiety chcą być widoczne w biznesie, dlatego pożądane są inicjatywy związane z wymianą doświadczeń, networkingiem i wsparciem merytorycznym ze strony instytucji biznesu i jednostek samorządowych - wspominał Szymon Ogłaza, członek Zarządu Województwa Opolskiego, który powitał właścicielki firm na uroczystym spotkaniu w hotelu DeSilva.

 

Prelekcja Aleksandry Marcinkowskiej związana z czterema modelami zarządzania DISC miała na celu pomóc zaproszonym gościom w określeniu, który zestaw cech najlepiej oddaje styl zachowania danej osoby, będącej potencjalnym lub faktycznym pracownikiem. Wiedząc jaki typ cech reprezentuje rozmówca (klient/współpracownik), łatwiej jest osiągnąć z nim porozumienie. Metodologia prezentowana podczas szkolenia ma na celu ułatwienie zarządzania zespołem. Wykład zwieńczony był pracą w grupach i sesją networkingu, w celach promocji swoich biznesów. 

Organizatorką wydarzenia jest Lilianna Łuczkiewicz, Aleksandra Marcinkowska zapewniła część merytoryczno-szkoleniową, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki pełniło funkcję partnera instytucjonalnego.

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.