Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mentoring Biznesowy w Województwie Opolskim

connect-20333_960_720
Program Mentoringu Biznesowego w Województwie Opolskim

o projekcie

Celem Programu jest upowszechnienie i promocja idei mentoringu w biznesie w Województwie Opolskim.

Program polega na transferze wiedzy i doświadczenia opolskich przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces rynkowy do małych i średnich firm o dużym potencjale wzrostu.

okres realizacji

I edycja Programu trwa od 1 lutego 2017 r. do 10 listopada 2017 r.

zakres projektu

W ramach Programu przewidziane jest nawiązanie niepowtarzalnych i inspirujących relacji Mentor - Mentee poprzez regularne spotkania mentoringowe oraz przeprowadzenie warsztatów dla Mentees.

uczestnicy

Mentorzy: Znani i uznani opolscy przedsiębiorcy, mający bogate sukcesy zawodowe, chcący podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Mentee: Młodzi przedsiębiorcy, poniżej 35 roku życia, zarządzający firmami (MŚP) zarejestrowanymi na terenie województwa opolskiego, działającymi na rynku nie dłużej niż 5 lat, chcący odkryć i rozwinąć swój potencjał dzięki inspirującej relacji z Mentorem.

partnerzy

BCC - Loża Opolska
OIG
IG
PO

zespół

Arkadiusz Tkocz
e-mail: a.tkocz@ocrg.opolskie.pl
tel: 77 40 33 645