Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Kontakt

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki

ul. Krakowska 38,
45-075 Opole

tel.: 77 403 36 00
fax.: 77 403 36 09
e-mail: biuro@ocrg.opolskie.pl

NIP: 754 289 87 97
REGON: 160128701

adres skrzynki ePUAP:
/OCRG_EPUAP/SkrytkaESP
lub
/OCRG_EPUAP/Skrytka

Dyrekcja

Z-ca Dyrektora ds. Kontraktacji i Płatności
Aneta Grzegocka
77 40 33 671
Z-ca Dyrektora ds. Rozwoju Gospodarczego
Dariusz Mazurczak
77 40 33 659
Z-ca Dyrektora ds. Wyboru Projektów, Informacji i Promocji
Małgorzata Adamska
77 40 33 602
Dyrektor OCRG
Roland Wrzeciono
77 40 33 601

Dział Przyjmowania i Oceny Projektów RPO

Specjalista
Adam Gliński
77 40 33 121
Kierownik
Agata Łanica
77 40 33 623
Starszy Specjalista
Agnieszka Pienio
77 40 33 624
Specjalista
Aleksandra Niedźwiedź
77 40 33 624
Inspektor
Alina Skrzyńska
77 40 33 626
Starszy Specjalista
Andżelika Błaszczyk-Knop
77 40 33 635
Starszy Specjalista
Anna Tomczuk-Żyła
77 40 33 622
Specjalista
Barbara Skupieńska
77 40 33 624
Specjalista
Bianka Pyka-Zdanowicz
77 40 33 626
Specjalista
Ewa Mazur
77 40 33 624
Główny Specjalista
Ilona Niemiec
77 40 33 635
Specjalista
Jakub Szczurek
77 40 33 622
Specjalista
Kamila Jedlikowska
77 40 33 621
Inspektor
Katarzyna Berestecka
77 40 33 624
Specjalista
Luiza Nowak
77 40 33 624
Specjalista
Maria Staniszewska
77 40 33 635
Specjalista
Milena Gołąbek
77 40 33 624

Dział Autokontroli i Informacji Europejskiej

Specjalista
Beata Baucza
77 40 33 615
Specjalista
Jacek Baranowski
77 40 33 660
Główny Specjalista
Marcin Kula
77 40 33 669
Kierownik Działu Autokontroli i Informacji Europejskiej
Małgorzata Karwasiecka
77 44 33 616
Specjalista
Michał Nowak
77 40 33 661

Dział Rozliczeń Projektów RPO

Specjalista
Agnieszka Ryfka
77 40 33 672
Główny Specjalista
Aneta Kauf
77 44 33 673
Starszy Specjalista
Anna Menzfeld
77 40 33 678
Specjalista
Anna Zachara
77 40 33 675
Specjalista
Bożena Zając
77 40 33 676
Kierownik Działu Rozliczeń Projektów
Dorota Stanisławiszyn
77 40 33 674
Starszy Specjalista
Ewa Tabiś
77 40 33 677
Specjalista
Gabriela Bryś
77 40 33 677
Podinspektor
Karolina Krawczyk
77 40 33 678
Z-ca Kierownika Działu Rozliczeń Projektów
Małgorzata Gorska-Kokoszka
77 40 33 674
Specjalista
Michaela Pietrek-Stolarska
77 44 33 675
Główny Specjalista
Violetta Karwacka
77 44 33 673

Dział Kontroli RPO

Specjalista
Agnieszka Plech
77 40 33 613
Z-ca Kierownika
Donata Karlak-Adamczyk
77 40 33 612
Kierownik
Jadwiga Szarkowska
77 40 33 610
Podinspektor
Joanna Symula
77 40 33 627
Inspektor
Katarzyna Pastuch
77 40 33 628
Specjalista
Sabina Czech
77 40 33 628

Dział Innowacji

Starszy Specjalista
Adam Pienio
77 40 33 668
Starszy Inspektor
Barbara Mrożek
77 40 33 631
Główny Specjalista
Ewa Mazur
77 40 33 663
Główny Specjalista
Iwona Hemon
77 40 33 663
Główny Specjalista
Małgorzata Zając
77 40 33 665
Główny Specjalista
Michał Durzyński
77 40 33 606
Kierownik Działu Innowacji
Przemysław Burtny
77 40 33 643
Główny Specjalista
Łukasz Kucharski
77 40 33 668

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera

Specjalista
Anna Tęgosik
77 40 33 648
Główny Specjalista
Ewa Dudik
77 40 33 646
Podinspektor
Helena Ząbek-Mzyk
77 40 33 650
Kierownik Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera
Iwona Święch-Olender
77 40 33 645
Starszy Specjalista
Joanna Mączko
77 40 33 647
Podinspektor
Justyna Warzecha-Michlik
77 40 33 650
Podinspektor
Katarzyna Sobczak
77 40 33 650
Z-ca Kierownika Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera
Magdalena Możdżeń
77 40 33 645
Podinspektor
Marta Dudek
77 40 33 647
Główny Specjalista
Piotr Regeńczuk
77 40 33 648
Inspektor
Sabina Namyślik
77 40 33 646

Dział Przedsiębiorczości

Specjalista
Justyna Gajda
77 40 33 642
Kierownik Działu Przedsiębiorczości
Maria Woźniak
77 40 33 642
Główny Specjalista
Roland Kulig
77 40 33 643

Dział Finansowo-Księgowy

Główny Specjalista
Alicja Wencel
77 40 33 608
Główny Specjalista
Bożena Kornel
77 40 33 633
Główny Specjalista
Edyta Orłowska
77 40 33 614
Inspektor
Joanna Dziewulak
77 40 33 611
Specjalista
Magdalena Jandziak
77 40 33 619
Główna Księgowa
Małgorzata Ruksza
77 40 33 603
Starszy Specjalista
Sylwia Czuba
77 40 33 614

Dział Pomocy Technicznej RPO

Specjalista
Magda Tomczyk
77 40 33 619

Dział Organizacyjno-Administracyjny

Z-ca Kierownika
Agnieszka Świerta
774033631
Starszy Specjalista
Ewa Warzyc
77 40 33 600
Sekretarka
Jolanta Lotycz
774033600
Główny Specjalista
Katarzyna Smolińska
77 40 33 631
Starszy Specjalista
Marta Hofman
77 40 30 630
Główny Specjalista
Marzena Kusz
77 40 33 632
Kierownik Działu Organizacyjno-Administracyjnego
Łukasz Krawczyk
77 40 33 636

Dział Radców Prawnych

Radca Prawny
Urszula Kolasińska
77 40 30 670

Dział Windykacji

Specjalista
Justyna Zatajska
77 40 33 679
Główny Specjalista
Magdalena Zapotoczna
77 40 33 679

Stanowisko do spraw audytu wewnętrznego

Audytor Wewnętrzny
Sylwia Frącz
77 40 33 634

Stanowisko do spraw przedsiębiorczości i innowacji

Pełnomocnik Dyrektora ds. Przedsiębiorczości i Innowacji
Arkadiusz Tkocz
77 40 33 645

Stanowisko do spraw polityki informacyjnej

Pełnomocnik ds. Polityki Informacyjnej
Katarzyna Kownacka
533 314 470