Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Świętujmy razem podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

Informacja
03.03.2020
Źródło: opolskie.pl
Źródło: opolskie.pl

Sięgnęliście po unijne dotacje i odnieśliście sukces? Wspaniale! Teraz pozwólcie, by dowiedzieli się o tym inni. Pochwalcie się swoimi najlepszymi projektami w trakcie Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które odbędą się od 8 do 10 maja.


Zapraszamy wszystkich naszych beneficjentów! Uczestnictwo w Dniach Otwartych to znakomita okazja, by nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi klientami czy kontrahentami. A przede wszystkim – by pokazać szerszemu gronu swoją markę, produkt, usługę. Słowem to, czym zajmujecie się na co dzień.

Na zaprezentowanie swoich projektów macie aż trzy dni:

  • 5 czerwca – piątek
  • 6 czerwca – sobota
  • 7 czerwca – niedziela

Dni Otwarte swoim zasięgiem obejmą całe województwo. Nie musicie organizować spektakularnego eventu. Wystarczy, że udostępnicie swoją codzienną ofertę ze zniżką lub po prostu w ciekawy sposób zaprezentujecie swoją siedzibę, pokażecie miejsce na co dzień niedostępne czy opowiecie o projekcie.

Niech dowie się o Was cała Unia Europejska!

Jak zgłosić się do akcji?

Wyślij formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz tutaj:

https://www.opolskie.pl/…/swietujmy-razem-podczas-dni-otwa…/

Na zgłoszenia czekamy do 31 marca.

Dni Otwarte, to tak naprawdę część szerszej kampanii, prowadzonej przez Komisję Europejską: #europeinmyregion. Pokazujemy w niej, jak wiele projektów w całej Europie zrealizowano z unijnym wsparciem. Dlatego lista wszystkich atrakcji znajdzie się również na stronach Komisji Europejskiej. A to z kolei szansa, by o Waszym projekcie dowiedzieli się potencjalni klienci, kontrahenci czy po prostu odwiedzający z całej Europy!

Źródło informacji: www.opolskie.pl