Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Podatek 2020 - dowiedz się więcej

Warsztaty
24.10.2019
Obraz Michał K. z Pixabay
Obraz Michał K. z Pixabay

Przełom 2019 i 2020 roku to czas, w którym wchodzą liczne zmiany dotyczące podatku VAT i podatków dochodowych. W dużej mierze zmiany nakładają na firmy szereg nowych obowiązków, za których nieprzestrzeganie przewidziano sankcje.

Aby przybliżyć nowe regulacje Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki i kancelaria WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy zapraszają na Śniadanie Biznesowe zatytułowane właśnie „Podatki 2020”.  Odbędzie się ono 20 listopada w godzinach 9.30 – 13.30 w Hotelu DeSilva Premium w Opolu, ul. Powolnego 10.

Podczas spotkania eksperci WPW podzielą się pierwszymi doświadczeniami i obserwacjami z zakresu stosowania nowych przepisów. Opowiedzą też o tym, jakie postanowienia warto zawrzeć w umowach z kontrahentami oraz jakie działania z zakresu compliance podjąć, aby zabezpieczyć przedsiębiorstwa przed ryzykiem sankcji wynikających z naruszenia przepisów o białej liście podatników i mechanizmie płatności podzielonej.

Zaproszenie skierowane jest do dyrektorów i managerów zarządzających działami finansowymi lub podatkowymi oraz do głównych księgowych. Liczba miejsc jest ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Udział w szkoleniu dla dwóch pierwszych osób z jednej firmy jest bezpłatny.

W przypadku zainteresowania udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie do 13 listopada zgłoszenia poprzez formularz znajdujący się pod podanym linkiem: http://bit.ly/podatki2020opole

Serdecznie zapraszamy!

 

Obraz Michał K. z Pixabay