Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Pobierz najnowszy informator OCRG

Informacja
17.01.2020
Obraz Peggy und Marco Lachmann-Anke z Pixabay
Obraz Peggy und Marco Lachmann-Anke z Pixabay

Dowiedz się, po jakie unijne wsparcie możesz sięgnąć w podlegającym samorządowi województwa Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki; gdzie szukać unijnych pożyczek bez prowizji i opłat i jaką pomoc oferujemy tym, którzy szukają nowych rynków zbytu albo kontrahentów. Ściągnij nową wersję Informatora OCRG, przeczytaj i sięgaj po wsparcie!

W informatorze, zamieszczonym jako załącznik pod tekstem, znajdują się krótkie opisy dostępnych dotacji, pożyczek, dofinansowania do różnych specjalistycznych szkoleń i usług (np. wynajmu pomieszczeń laboratoryjnych, doradztwa prawnego czy księgowego, dostępu do baz danych). Znajdziecie w nim Państwo także telefony, maile, adresy i strony internetowe instytucji oferujących to wsparcie.

Zachęcamy do korzystania!