Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

OCRG - jak funkcjonujemy?

Informacja
13.03.2020

W związku z zagrożeniem zarażenia koronawirusem zmienia się funkcjonowanie podlegającego samorządowi województwa Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki.

 

1. Informacje dla naszych beneficjentów, którzy mają podpisane umowy o dofinansowanie projektów lub są na etapie podpisywania umowy: do odwołania wszelka komunikacja z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki w sprawach dotyczących projektów będzie odbywała się tylko drogą telefoniczną, elektroniczną lub za pośrednictwem systemu SL.

W okresie tym nie będzie również możliwości zorganizowania żadnych spotkań konsultacyjnych z pracownikami rozliczającymi projekty.

2. Od 11 marca do odwołania na parterze Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki przy ul. Krakowskiej 38 zorganizowaliśmy biuro podawcze. Informujemy, że tylko w tym miejscu przyjmujemy osoby z zewnątrz, które chcą w tradycyjny sposób złożyć dokumenty. Jednocześnie zwracamy się z gorącą prośbą, by wszystkie możliwe kwestie starać się załatwiać telefonicznie, mailowo lub poprzez SL.