Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Największe europejskie wirtualne targi dostawców przemysłowych już 19 listopada

Informacja
16.11.2020

Ponad 200 wystawców z 16 krajów zaprezentuje 19 listopada 2020 swoje produkty i usługi dedykowane firmom przemysłowym, które przy minimalnym nakładzie czasu i zerowych kosztach będą miały możliwość poznania nowych dostawców.

Nowe uwarunkowania na rynkach światowych wymuszają nowe modele struktur biznesu i łańcuchów dostaw. W dużej mierze sytuacja ta dotyczy przemysłu europejskiego, silnie uzależnionego od dostawców z innych krajów. Np. w Niemczech ponad 2/3 przedsiębiorstw myśli o weryfikacji swoich struktur zakupowych, aby uczynić je bardziej odpornymi na kryzys. W pierwszej kolejności jest przy tym brana pod uwagę dywersyfikacja geograficzna. Wyniki ankiety przeprowadzonej w maju 2020 przez Niemieckie Stowarzyszenie Izb Przemysłowo-Handlowych (DIHK) wskazują, że 59% przedsiębiorstw przemysłowych poszukuje nowych dostawców w krajach europejskich. Podobna sytuacja ma miejsce na pozostałych rynkach w Europie.

AHK Industrial Suppliers Forum 2020 jest doskonałą platformą dla pozyskania kontaktów do nowych dostawców z krajów europejskich i zweryfikowania łańcuchów dostaw. Na organizowanych 19 listopada 2020 przez sieć Niemieckich Zagranicznych Izb Przemysłowo-Handlowych wirtualnych targach dostawców przemysłowych zostanie zaprezentowana oferta ponad 200 wystawców z 16 krajów: Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Hiszpanii, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii oraz Włoch.

Wystawcy targów reprezentują przede wszystkim takie branże jak budowa maszyn, przetwórstwo metali i tworzyw, komponenty elektroniczne, produkty techniczne, automatyzacja, rozwiązania IT oraz inne produkty i usługi dla przemysłu.

Do odwiedzenia AHK Industrial Suppliers Forum 2020 zapraszamy w imieniu Organizatorów europejskie przedsiębiorstwa przemysłowe. Jest to jedyna w swoim rodzaju możliwość rozbudowania sieci dostawców. Udział odwiedzających jest bezpłatny po rejestracji na stronie www.ahk-isf.com, gdzie znajduje się też aktualna lista wystawców. Organizatorzy zapewniają możliwość bezpośredniego kontaktu z wystawcami poprzez wideorozmowy oraz chat na stoiskach.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia można znaleźć w zamieszczonym poniżej komunikacie prasowym oraz informacji dla odwiedzających.