Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Jedź z nami na targi do Kolonii!

Informacja
19.12.2018

Wyjazd na międzynarodowe targi mebli i aranżacji wnętrz IMM do Kolonii dla firm oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu z woj. opolskiego organizuje Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki. Czekamy na zgłoszenia!

IMM Cologne to jedne z największych europejskich targów branży meblarskiej i designu wnętrz. Rokrocznie przyciągają ponad 1200 wystawców z 50 krajów świata oraz ponad 120 tysięcy odwiedzających ze wszystkich kontynentów. W kompleksowy i kompaktowy sposób przedstawiają światowe trendy w branży meblarskiej i designu. Są także doskonałą platformą do nawiązywania współpracy i wymiany doświadczeń między producentami, projektantami, architektami, designerami wnętrz oraz handlowcami.

Swoją ofertę w Kolonii prezentują m.in. producenci i projektanci mebli pokojowych, sypialnianych, łazienkowych, dziecięcych, biurowych, tapicerowanych, mebli do jadalni, a także łóżek, materacy i systemów sypialnianych, materiałów obiciowych do mebli, dekoracji ścian i zabudowy wnętrz, wykładzin, oświetlenia, akcesoriów i wyposażenia łazienek, jak również wyposażenia i dekoracji wnętrz.

- Branża drzewno-meblarska, która jest jedną z kluczowych specjalizacji regionalnych Województwa Opolskiego, potrzebuje ciągle nowych impulsów rozwojowych oraz kreatywnych, innowacyjnych pomysłów, które pomogą utrzymać jej wiodącą pozycję na regionalnym i krajowym rynku – przekonuje Roland Kulig z Działu Przedsiębiorczości OCRG. - Dlatego bardzo istotnym wydaje się uczestnictwo przedstawicieli naszego regionu w tak ważnym dla tej branży wydarzeniu.

OCRG planuje zorganizować wyjazd do Kolonii w ramach realizowanego projektu „Kooperacyjne Opolskie – profesjonalne otoczenie biznesu II”. Jego uczestnicy mogą liczyć na darmowy transport i ubezpieczenie na wyjazd! – W ramach współpracy OCRG z niemieckimi organizacjami otoczenia biznesu postaramy się też załatwić uczestnikom wyjazdu darmowe wejściówki na targi. Osobom, które zgłoszą swój akces do wyjazdu, pomożemy również w zorganizowaniu noclegu w okolicach Kolonii – dodaje Roland Kulig.

Po stronie uczestników pozostaje koszt noclegów i wyżywienia – ok. 800 PLN/1 os. (przy 2 noclegach w Niemczech).

Targi odbywać się będą od 14 do 20 stycznia 2019 roku. - Nasz wyjazd odbędzie się zatem w tym przedziale czasowym . Dokładny termin ustalimy po konsultacjach ze zgłoszonymi do wyjazdu uczestnikami. Tak, czy inaczej, planujemy dwudniowy lub półtoradniowy pobyt na targach oraz co najmniej dwa noclegi na miejscu – wyjaśnia przedstawiciel OCRG. - W związku z koniecznością dokonania wstępnej rezerwacji hotelu prosimy o jak najszybsze zgłaszanie chęci udziału w wyjeździe! – dodaje.

Chęć wyjazdu można zgłaszać mailowo lub telefonicznie:  

Roland Kulig

Tel. 00 48 77 4033643

Kom. 00 48 515 715 161

e-mail: r.kulig@ocrg.opolskie.pl

Link do oficjalnej strony targów: http://www.imm-cologne.com/