Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Dwie nieruchomości do kupienia od zarządu województwa

Informacja
12.02.2020
Obraz Peggy und Marco Lachmann-Anke z Pixabay
Obraz Peggy und Marco Lachmann-Anke z Pixabay

Zabudowaną nieruchomość w Kędzierzynie-Koźlu i blisko 74-metrowe mieszkanie w Kup można kupić w już po raz drugi ogłoszonych przez Zarząd Województwa przetargach.

Mieszkanie znajduje się przy ul. Szpitalnej w Kup, na drugim piętrze. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy też piwnica o powierzchni ponad 11 m2. Cena wywoławcza nieruchomości to 160 000,00 zł, a wysokość wadium określono na 16 000,00 zł.

Działka w Kędzierzynie-Koźlu z kolei ma powierzchnię 0,0611 ha. Znajduje się na niej podpiwniczony, trzykondygnacyjny budynek dawnej biblioteki o powierzchni użytkowej 561,91 m2 i powierzchni piwnic 163,38 m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka ta położona jest na terenie o przeznaczeniu funkcjonalnym - teren usług nieuciążliwych. Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej oraz przyłącze gazowe w gruncie. Budynek wyposażony jest w instalacje: wodną, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, energii elektrycznej, odgromowej i CO. Cena wywoławcza nieruchomości to 990 000,00 zł, a wadium ustalono na 100 000,00 zł.

Więcej informacji o zabudowanej działce oraz mieszkaniu w informacjach poniżej.